APS18A7A256G-8BTM1GW
- 제조업체 부품 번호:
- APS18A7A256G-8BTM1GW
- 설명의 일부:
- SSD 256GB 1.8" SLC SATAIII-5V
- Current - Max :
- 575mA
- Form Factor :
- 1.8"
- Memory Size :
- 256GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
- Speed - Read :
- 310MB/s
- Speed - Write :
- 435MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V, 5V