GS84018CGT-250I
제조업체 부품 번호:
GS84018CGT-250I
제조업체/브랜드:
GSI Technology
설명의 일부:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP
재고 상태:
36
제조사 :
GSI Technology
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
Clock Frequency :
250 MHz
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
256K x 18
Memory Size :
4Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
100-LQFP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
100-TQFP (20x14)
Technology :
SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V