APS18HPA032G-3TMW
- 제조업체 부품 번호:
- APS18HPA032G-3TMW
- 설명의 일부:
- SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
- Current - Max :
- 670mA (Typ)
- Form Factor :
- 1.8"
- Memory Size :
- 32GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
- Speed - Read :
- 510MB/s
- Speed - Write :
- 95MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V