APS18HPA512G-3TM
제조업체 부품 번호:
APS18HPA512G-3TM
설명의 일부:
SSD 512GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Current - Max :
1.69A (Typ)
Form Factor :
1.8"
Memory Size :
512GB
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Speed - Read :
525MB/s
Speed - Write :
485MB/s
Voltage - Supply :
3.3V