APS18A7A128G-6BTM1G
제조업체 부품 번호:
APS18A7A128G-6BTM1G
설명의 일부:
SSD 128GB 1.8" MLC SATA III 5V
Current - Max :
280mA (Typ)
Form Factor :
1.8"
Memory Size :
128GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Speed - Read :
510MB/s
Speed - Write :
380MB/s
Voltage - Supply :
5V