APS18A7A064G-6BTM1GW
제조업체 부품 번호:
APS18A7A064G-6BTM1GW
설명의 일부:
SSD 64GB 1.8" MLC SATA III 5V
Current - Max :
295mA (Typ)
Form Factor :
1.8"
Memory Size :
64GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Speed - Read :
375MB/s
Speed - Write :
85MB/s
Voltage - Supply :
5V