IS66WVO16M8DALL-200BLI
제조업체 부품 번호:
IS66WVO16M8DALL-200BLI
제조업체/브랜드:
Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
재고 상태:
90
제조사 :
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
Clock Frequency :
200 MHz
Memory Format :
PSRAM
Memory Interface :
SPI - Octal I/O
Memory Organization :
16M x 8
Memory Size :
128Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-TBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
24-TFBGA (6x8)
Technology :
PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.95V