APM2T42P100008GAN-IT
제조업체 부품 번호:
APM2T42P100008GAN-IT
설명의 일부:
SSD 8GB M.2 SLC SATA III 3.3V
Current - Max :
320mA (Typ)
Memory Size :
8GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Speed - Read :
285MB/s
Speed - Write :
85MB/s
Voltage - Supply :
3.3V