APM2T42P100256GAN-7TMW
제조업체 부품 번호:
APM2T42P100256GAN-7TMW
설명의 일부:
SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Memory Size :
256GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
42mm x 22mm x 3.75mm
Speed - Read :
520MB/s
Speed - Write :
180MB/s
Voltage - Supply :
3.3V