APS25AFB016G-4DTM1GWT
제조업체 부품 번호:
APS25AFB016G-4DTM1GWT
설명의 일부:
SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V
Current - Max :
235mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
16GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Speed - Read :
300MB/s
Speed - Write :
145MB/s
Voltage - Supply :
5V