AP-FD25C22E0128GS-5TM
제조업체 부품 번호:
AP-FD25C22E0128GS-5TM
설명의 일부:
SSD 128GB 2.5" MLC ATA 5V
Current - Max :
256mA (Typ)
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
128GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
Speed - Write :
75MB/s
Voltage - Supply :
5V