AP-FD25C22E0064GS-5TM
- 제조업체 부품 번호:
- AP-FD25C22E0064GS-5TM
- 설명의 일부:
- SSD 64GB 2.5" MLC ATA 5V
- Current - Max :
- 270mA (Typ)
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 64GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
- Speed - Write :
- 75MB/s
- Voltage - Supply :
- 5V