IS62C256AL-45TLI
제조업체 부품 번호:
IS62C256AL-45TLI
제조업체/브랜드:
Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
설명의 일부:
IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I
재고 상태:
919
제조사 :
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
45 ns
Clock Frequency :
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
32K x 8
Memory Size :
256Kbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
28-TSOP I
Technology :
SRAM - Asynchronous
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V