IS66WVS1M8BLL-104NLI
제조업체 부품 번호:
IS66WVS1M8BLL-104NLI
제조업체/브랜드:
Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
설명의 일부:
IC PSRAM 8MBIT SPI QPI 8SOIC
재고 상태:
500
제조사 :
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
7 ns
Clock Frequency :
104 MHz
Memory Format :
PSRAM
Memory Interface :
SPI, QPI
Memory Organization :
1M x 8
Memory Size :
8Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
8-SOIC
Technology :
PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V