APM2T60P200256GAN-2TM
- 제조업체 부품 번호:
- APM2T60P200256GAN-2TM
- 설명의 일부:
- SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Memory Size :
- 256GB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
- Voltage - Supply :
- 3.3V