96FD25-S256-TR7
- 제조업체 부품 번호:
- 96FD25-S256-TR7
- 설명의 일부:
- SSD 256GB 2.5" SATA III 5V
- Current - Max :
- 510mA (Typ)
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 256GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - DDR3
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 80°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 99.80mm x 69.80mm x 7.00mm
- Speed - Read :
- 570MB/s
- Speed - Write :
- 310MB/s
- Voltage - Supply :
- 5V