APM2T80SM21256GFS-6BTMGW
제조업체 부품 번호:
APM2T80SM21256GFS-6BTMGW
설명의 일부:
SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Current - Max :
725mA
Memory Size :
256GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
Speed - Read :
535MB/s
Speed - Write :
350MB/s
Voltage - Supply :
3.3V