96FD25-ST3.8T-M53P
제조업체 부품 번호:
96FD25-ST3.8T-M53P
설명의 일부:
SSD 3.8TB 2.5" TLC SATA III 5V
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
3.8TB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.45mm x 69.85mm x 7.00mm
Speed - Read :
540MB/s
Speed - Write :
520MB/s
Type :
SATA III
Voltage - Supply :
5V