APM2T42SS22016GTN-6ET
- 제조업체 부품 번호:
- APM2T42SS22016GTN-6ET
- 설명의 일부:
- SATA M.2 2242 SLC 16GB
- Current - Max :
- 245mA
- Memory Size :
- 16GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
- Speed - Read :
- 70MB/s
- Speed - Write :
- 65MB/s
- Type :
- ATA
- Voltage - Supply :
- 3.3V