96FD25-S064-PLG1
- 제조업체 부품 번호:
- 96FD25-S064-PLG1
- 설명의 일부:
- SSD 64GB 2.5" MLC SATA III
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 64GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 100.0mm x 70.00mm x 7.00mm