SQF-S25M8-64G-VAC
- 제조업체 부품 번호:
- SQF-S25M8-64G-VAC
- 설명의 일부:
- SSD 64GB 2.5" MLC SATA III
- Current - Max :
- 2A
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 64GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm