VSFB18PC008G-100
- 제조업체 부품 번호:
- VSFB18PC008G-100
- 설명의 일부:
- SSD 8GB 1.8" SLC SATA III
- Form Factor :
- 1.8"
- Memory Size :
- 8GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm