APM2T80SS21032GFS-6BTG
- 제조업체 부품 번호:
- APM2T80SS21032GFS-6BTG
- 설명의 일부:
- SATA M.2 2280 SLC 32GB
- Current - Max :
- 415mA
- Memory Size :
- 32GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
- Speed - Read :
- 555MB/s
- Speed - Write :
- 250MB/s
- Voltage - Supply :
- 3.3V