APS25AF7240G-6FTT
제조업체 부품 번호:
APS25AF7240G-6FTT
설명의 일부:
SATA 2.5" SSD SLC 240GB
Current - Max :
475mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
240GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Speed - Read :
320MB/s
Speed - Write :
440MB/s
Type :
ATA
Voltage - Supply :
5V