SN74ALVCH16525DL
제조업체 부품 번호:
SN74ALVCH16525DL
제조업체/브랜드:
Texas Instruments
설명의 일부:
IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Texas Instruments
제품 카테고리 :
범용 버스 기능
Current - Output High, Low :
24mA, 24mA
Logic Type :
Universal Bus Transceiver
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
18-Bit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package :
56-SSOP
Voltage - Supply :
1.65V ~ 3.6V