CY62128ELL-45SXIT
제조업체 부품 번호:
CY62128ELL-45SXIT
제조업체/브랜드:
Infineon Technologies
설명의 일부:
IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOIC
재고 상태:
9,824
제조사 :
Infineon Technologies
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
45 ns
Clock Frequency :
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
128K x 8
Memory Size :
1Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
32-SOIC
Technology :
SRAM - Asynchronous
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V