SST26VF032BEUIT-104I/SM
제조업체 부품 번호:
SST26VF032BEUIT-104I/SM
제조업체/브랜드:
Microchip Technology
설명의 일부:
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
재고 상태:
3,136
제조사 :
Microchip Technology
제품 카테고리 :
메모리
Access Time :
Clock Frequency :
104 MHz
Memory Format :
FLASH
Memory Interface :
SPI - Quad I/O
Memory Organization :
4M x 8
Memory Size :
32Mbit
Memory Type :
Non-Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
8-SOIJ
Technology :
FLASH
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V