VSFBM6XI060G-150
- 제조업체 부품 번호:
- VSFBM6XI060G-150
- 설명의 일부:
- SSD 60GB M.2 MLC SATA III 3.3V
- Form Factor :
- M.2 Module
- Memory Size :
- 60GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
- Speed - Read :
- Speed - Write :
- Type :
- SATA III
- Voltage - Supply :
- 3.3V