MB1HFRCFZ-42000-2
- 제조업체 부품 번호:
- MB1HFRCFZ-42000-2
- 설명의 일부:
- SSD 128GB M.2 TLC SATA III 3.3V
- 재고 상태:
- 75
- Memory Size :
- 128GB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 42.00mm x 22.00mm x 3.80mm
- Speed - Read :
- 550MB/s
- Speed - Write :
- 450MB/s
- Type :
- SATA III
- Voltage - Supply :
- 3.3V