843441AM-150LFT
제조업체 부품 번호:
843441AM-150LFT
제조업체/브랜드:
Renesas Electronics Corporation
설명의 일부:
IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
애플리케이션별 클록/타이밍
Differential - Input:Output :
No/Yes
Digi-Key Programmable :
Not Verified
Frequency - Max :
150MHz
Input :
Crystal
Main Purpose :
SAS, SAS-2, SATA CPU
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL :
Yes
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
1:1
Supplier Device Package :
8-SOIC
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V