CYW150OXCT
- 제조업체 부품 번호:
- CYW150OXCT
- 제조업체/브랜드:
- Skyworks Solutions, Inc.
- 설명의 일부:
- IC CLOCK 440BX AGP 56SSOP
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Skyworks Solutions, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 애플리케이션별 클록/타이밍
- Differential - Input:Output :
- No/No
- Digi-Key Programmable :
- Not Verified
- Frequency - Max :
- 150MHz
- Input :
- Clock, Crystal
- Main Purpose :
- Intel CPU Servers
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output :
- Clock
- Package / Case :
- 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
- PLL :
- Yes
- Product Status :
- Obsolete
- Ratio - Input:Output :
- 2:33
- Supplier Device Package :
- 56-SSOP
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V