SI5338B-B11987-GM
- 제조업체 부품 번호:
- SI5338B-B11987-GM
- 제조업체/브랜드:
- Skyworks Solutions, Inc.
- 설명의 일부:
- I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Skyworks Solutions, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 애플리케이션별 클록/타이밍
- Differential - Input:Output :
- Yes/Yes
- Digi-Key Programmable :
- Not Verified
- Frequency - Max :
- 350MHz
- Input :
- CML, CMOS, HCSL, HSCT, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal
- Main Purpose :
- Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Output :
- CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL
- Package / Case :
- 24-VFQFN Exposed Pad
- PLL :
- Yes with Bypass
- Product Status :
- Active
- Ratio - Input:Output :
- 3:4
- Supplier Device Package :
- 24-QFN (4x4)
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V