37T0231-10P
- 제조업체 부품 번호:
- 37T0231-10P
- 제조업체/브랜드:
- Laird - Performance Materials
- 설명의 일부:
- FT,MNZN,PC 5.84X3.05X3.05MMX7500
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 페라이트 코어
- Core Factor (ΣI/A) mm-1 :
- 3.08
- Core Type :
- Toroid
- Diameter :
- 0.231" (5.87mm)
- Effective Area (Ae) mm² :
- 4.22
- Effective Length (le) mm :
- Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ :
- Effective Permeability (µe) :
- Finish :
- Parylene
- Gap :
- Ungapped
- Height :
- 0.121" (3.07mm)
- Inductance Factor (Al) :
- 2.974 µH
- Initial Permeability (µi) :
- 5500
- Length :
- Material :
- 37
- Minimum Core Cross Section (Amin) mm² :
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±30%