PC95ELT13X4.4-Z
제조업체 부품 번호:
PC95ELT13X4.4-Z
제조업체/브랜드:
TDK Corporation
설명의 일부:
FERRITE CORE ELT 3.16UH 1SET
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
TDK Corporation
제품 카테고리 :
페라이트 코어
Core Factor (ΣI/A) mm-1 :
0.67
Core Type :
ELH, PLT
Diameter :
Effective Area (Ae) mm² :
15.4
Effective Length (le) mm :
23.1
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ :
357
Effective Permeability (µe) :
Finish :
Uncoated
Gap :
Ungapped
Height :
0.125" (3.18mm)
Inductance Factor (Al) :
3.16 µH
Initial Permeability (µi) :
Length :
0.512" (13.00mm)
Material :
PC95
Minimum Core Cross Section (Amin) mm² :
22.4
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
ELT 13 x 4.4
Tolerance :
±25%
Width :
0.409" (10.40mm)