CD74HC123M96G4
제조업체 부품 번호:
CD74HC123M96G4
제조업체/브랜드:
Texas Instruments
설명의 일부:
IC MULTIVIBRATOR 25NS 16SOIC
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Texas Instruments
제품 카테고리 :
멀티바이브레이터
Current - Output High, Low :
5.2mA, 5.2mA
Independent Circuits :
2
Logic Type :
Monostable
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Propagation Delay :
25 ns
Schmitt Trigger Input :
No
Supplier Device Package :
16-SOIC
Voltage - Supply :
2 V ~ 6 V