B65511A0063A033
제조업체 부품 번호:
B65511A0063A033
제조업체/브랜드:
EPCOS (TDK)
설명의 일부:
FERRITE CORE P 63NH M33 2PCS
재고 상태:
4,550
제조사 :
EPCOS (TDK)
제품 카테고리 :
페라이트 코어
Core Factor (ΣI/A) mm-1 :
1.43
Core Type :
P (Pot Core)
Diameter :
0.289" (7.35mm)
Effective Area (Ae) mm² :
7
Effective Length (le) mm :
10
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ :
70
Effective Permeability (µe) :
72
Finish :
Uncoated
Gap :
Gapped
Height :
0.083" (2.10mm)
Inductance Factor (Al) :
63 nH
Initial Permeability (µi) :
750
Length :
Material :
M33
Minimum Core Cross Section (Amin) mm² :
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
P 7 x 4
Tolerance :
±3%