E14/3.5/5/R-3F46
제조업체 부품 번호:
E14/3.5/5/R-3F46
제조업체/브랜드:
FERROXCUBE
설명의 일부:
FERRITE CORE
재고 상태:
6,044
제조사 :
FERROXCUBE
제품 카테고리 :
페라이트 코어
Core Factor (ΣI/A) mm-1 :
Core Type :
E
Diameter :
Effective Area (Ae) mm² :
Effective Length (le) mm :
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ :
Effective Permeability (µe) :
Finish :
Uncoated
Gap :
Height :
0.138" (3.50mm)
Inductance Factor (Al) :
Initial Permeability (µi) :
Length :
0.551" (14.00mm)
Material :
3F46
Minimum Core Cross Section (Amin) mm² :
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
E 14 x 3.5 x 5
Tolerance :
Width :
0.197" (5.00mm)