TX63/38/25-3C94
제조업체 부품 번호:
TX63/38/25-3C94
제조업체/브랜드:
FERROXCUBE
설명의 일부:
FERRITE CORES ROUND
재고 상태:
189
제조사 :
FERROXCUBE
제품 카테고리 :
페라이트 코어
Core Factor (ΣI/A) mm-1 :
0.497
Core Type :
Toroid
Diameter :
2.480" (63.00mm)
Effective Area (Ae) mm² :
306
Effective Length (le) mm :
152
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ :
46500
Effective Permeability (µe) :
Finish :
Epoxy
Gap :
Ungapped
Height :
0.984" (25.00mm)
Inductance Factor (Al) :
Initial Permeability (µi) :
Length :
Material :
3C94
Minimum Core Cross Section (Amin) mm² :
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Tolerance :
±25%