B65881Q0100K095
제조업체 부품 번호:
B65881Q0100K095
제조업체/브랜드:
EPCOS (TDK)
설명의 일부:
PQ35/35-N95-DG100
재고 상태:
306
제조사 :
EPCOS (TDK)
제품 카테고리 :
페라이트 코어
Core Factor (ΣI/A) mm-1 :
0.47
Core Type :
PQ
Diameter :
Effective Area (Ae) mm² :
171
Effective Length (le) mm :
79.7
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ :
13650
Effective Permeability (µe) :
Finish :
Uncoated
Gap :
Distributed Gapped
Height :
0.685" (17.40mm)
Inductance Factor (Al) :
100 nH
Initial Permeability (µi) :
3000
Length :
1.382" (35.10mm)
Material :
N95
Minimum Core Cross Section (Amin) mm² :
161
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
PQ 35 x 35
Tolerance :
±10%
Width :
1.024" (26.00mm)