MR62/32C-2RS/C3 #3 SRL
제조업체 부품 번호:
MR62/32C-2RS/C3 #3 SRL
제조업체/브랜드:
Boca Bearing Company
설명의 일부:
32X65X17MM CER HYBRD R BEARING
재고 상태:
96
제조사 :
Boca Bearing Company
제품 카테고리 :
문장
Dynamic Load Rating :
Features :
Inner Diameter :
1.260" (32.00mm)
Material :
Ceramic
Outer Diameter :
2.560" (65.00mm)
Product Status :
Active
Static Load Rating :
Type :
Radial Bearing
Width :
0.669" (17.00mm)