UPSTL12/48-200-600
제조업체 부품 번호:
UPSTL12/48-200-600
제조업체/브랜드:
Tycon Systems, Inc.
설명의 일부:
UPSPro 12/24/48V 200Ah 2400Wh Ou
재고 상태:
1
제조사 :
Tycon Systems, Inc.
제품 카테고리 :
무정전 전원 공급 장치(UPS) 시스템
AC Outlets :
Applications :
General Purpose, Industrial Control
Approval Agency :
CE, UL
Backup Time - Max Load :
Cord Length :
Form :
Chassis Mount
Height :
17.543" (445.60mm)
Input Connector :
Media Lines Protected :
Output Connector :
Power - Rated :
600W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
24.114" L x 24.114" W (612.50mm x 612.50mm)
Type :
Standby (No Regulation)
Voltage - Input :
120VAC, 240VAC
Voltage - Output :
12V, 24V, 48V