UPS12-50-600
제조업체 부품 번호:
UPS12-50-600
제조업체/브랜드:
Tycon Systems, Inc.
설명의 일부:
UPSPro 12V 50Ah 600Wh Outdoor Ba
재고 상태:
47
제조사 :
Tycon Systems, Inc.
제품 카테고리 :
무정전 전원 공급 장치(UPS) 시스템
AC Outlets :
Applications :
General Purpose, Industrial Control
Approval Agency :
CE
Backup Time - Max Load :
Cord Length :
Form :
Chassis Mount
Height :
15.000" (381.00mm)
Input Connector :
Media Lines Protected :
Output Connector :
Power - Rated :
600W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
12.000" L x 14.000" W (304.80mm x 355.60mm)
Type :
Standby (No Regulation)
Voltage - Input :
120VAC, 240VAC
Voltage - Output :
12V