CKST322512-0.47UH/M
제조업체 부품 번호:
CKST322512-0.47UH/M
제조업체/브랜드:
Shenzhen Cenker Enterprise
설명의 일부:
SMD POWER INDUCTORS0.47UH20%
재고 상태:
3,000
제조사 :
Shenzhen Cenker Enterprise
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
7.5A
Current Rating (Amps) :
6.5 A
DC Resistance (DCR) :
19mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Inductance :
470 nH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210
Tolerance :
±20%