SSP057POESE10IG
제조업체 부품 번호:
SSP057POESE10IG
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
57V OPERATING, 68VDC, 10KA, IGCA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
배전, 서지 보호기
AC Outlets :
Approval Agency :
Connector - AC Input :
Connector - AC Output :
Cord Length :
Current - Max :
750mA
Energy :
Features :
Ground
Housing Material :
Media Lines Protected :
Mounting Type :
DIN Rail
Overload Protection :
Product Status :
Active
Region Utilized :
International
Type :
Surge Protection Module
Voltage - Input :
48VDC