SWF 2520CF-4R7M
- 제조업체 부품 번호:
- SWF 2520CF-4R7M
- 제조업체/브랜드:
- TAI-TECH
- 설명의 일부:
- 4.7 UH UNSHIELDED WIREWOUND INDU
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- TAI-TECH
- 제품 카테고리 :
- 고정 인덕터
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 505 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 520mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.10mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 7.96 MHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.114" L x 0.098" W (2.90mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- 1210
- Tolerance :
- ±20%