PWRI30024S
- 제조업체 부품 번호:
- PWRI30024S
- 제조업체/브랜드:
- AIMS Power
- 설명의 일부:
- 300 WATT PURE SINE INVERTER
- 재고 상태:
- 170
- 제조사 :
- AIMS Power
- 제품 카테고리 :
- DC-AC(전원) 인버터
- AC Outlets :
- 1
- Connector - AC Output :
- NEMA 5-15R
- Connector - Voltage Input :
- Battery Cables, Cigarette Lighter Plug
- Features :
- Power - Output Continuous :
- 300 W
- Power - Output Surge :
- 600 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Remote Capability :
- No
- Size :
- 7.25" L x 3.65" W x 2.20" H (184.2mm x 92.7mm x 55.9mm)
- Type :
- Inverter
- Voltage - Input :
- 24VDC
- Voltage - Output :
- 120VAC