PWRINV250W
- 제조업체 부품 번호:
- PWRINV250W
- 제조업체/브랜드:
- AIMS Power
- 설명의 일부:
- 250 WATT POWER INVERTER W/ USB
- 재고 상태:
- 100
- 제조사 :
- AIMS Power
- 제품 카테고리 :
- DC-AC(전원) 인버터
- AC Outlets :
- 1
- Connector - AC Output :
- NEMA 5-15R
- Connector - Voltage Input :
- Battery Cables, Cigarette Lighter Plug
- Features :
- Power - Output Continuous :
- 250 W
- Power - Output Surge :
- 500 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- North America
- Remote Capability :
- No
- Size :
- 5.50" L x 3.75" W x 2.25" H (139.7mm x 95.3mm x 57.2mm)
- Type :
- Inverter
- Voltage - Input :
- 12VDC
- Voltage - Output :
- 120VAC