SMR74-ZZ/3.5C PS2
제조업체 부품 번호:
SMR74-ZZ/3.5C PS2
제조업체/브랜드:
Boca Bearing Company
설명의 일부:
3.5X7X2.5MM SSTL R BEARING
재고 상태:
1,350
제조사 :
Boca Bearing Company
제품 카테고리 :
문장
Dynamic Load Rating :
Features :
Inner Diameter :
0.138" (3.50mm)
Material :
Stainless Steel
Outer Diameter :
0.276" (7.00mm)
Product Status :
Active
Static Load Rating :
Type :
Radial Bearing
Width :
0.098" (2.50mm)