PICOGLF6024120UL
- 제조업체 부품 번호:
- PICOGLF6024120UL
- 설명의 일부:
- 6000 WATT INVERTER CHARGER ETL
- 재고 상태:
- 50
- AC Outlets :
- Hardwire
- Connector - AC Output :
- None (Hardwire)
- Power - Output Continuous :
- 6 kW
- Power - Output Surge :
- 18 kW
- Region Utilized :
- North America
- Size :
- 19.75" L x 16.50" W x 8.00" H (501.7mm x 419.1mm x 203.2mm)
- Voltage - Input :
- 24VDC, 120VAC
- Voltage - Output :
- 120VAC