ESS30-S003-DC24V-6A
- 제조업체 부품 번호:
- ESS30-S003-DC24V-6A
- 제조업체/브랜드:
- E-T-A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR SS 6A 24VDC PUSHBUTTON
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- E-T-A
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Pushbutton
- Approval Agency :
- IEC 60934, UL1077
- Breaker Type :
- Solid State
- Current Rating (Amps) :
- 6A
- Illumination :
- Green, Orange, Red
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Holder
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 30 V